Co musi zagwarantować właściciel apteki personelowi w związku z zagrożeniem koronawirusem

Marta Bogusiak

Autor: Marta Bogusiak

Dodano: 23 marca 2020
Bezpieczeństwo personelu apteki w związku zagrożeniem koronawirusem

Okres pandemii to czas szczególnego zaangażowania w pomoc pacjentom ze strony przedstawicieli wszystkich grup zawodowych ochrony zdrowia, w tym personelu fachowego w aptekach. Jednym z wyzwań ostatnich dni jest bowiem konieczność zapewnienia dostępu do leków, a tym samym zagwarantowania pacjentom ciągłości farmakoterapii. Z tego względu bezpieczeństwo apteki i jej personelu to kluczowe zadanie postawione przed właścicielem apteki.

Jeśli nie masz jeszcze dostępu, załóż konto! Co otrzymasz?

  • regularne wydania magazynu zawierające porady prawne i podpowiedzi w kontekście aktualnych problemów z prowadzeniem apteki,
  • gotowe wzory postępowania w najbardziej newralgicznych aspektach refundacji i kontroli,
  • dostęp do strony www.prawowaptece.pl, gdzie znajdziesz elektroniczne wersje papierowych wydań oraz porady i komentarze ekspertów,
  • branżowy e-letter z aktualnościami i poradami,
  • wsparcie ekspertów w bieżących problemach z zakresu prawa - wystarczy napisać maila lub nagrać swoje pytanie na pocztę głosową 24/7 h!
Sprawdź ofertę »
       
               

Adres e-mail lub login:

Hasło

Nie pamiętam hasła
Marta Bogusiak

Autor: Marta Bogusiak

radca prawny przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Łodzi, Parter w Kancelarii Bogusiak Uzdrowska Kowalczyk Radcowie Prawni Sp. p. Specjalizuje się w obsłudze prawnej podmiotów z sektora ochrony zdrowia. Ma wszechstronną wiedzę i bogate, wieloletnie doświadczenie w zakresie prawa medycznego, w tym w zakresie kontraktowania świadczeń i współpracy z NFZ, dokumentacji medycznej i praw pacjenta. Jest autorem i współautorem licznych publikacji oraz szkoleń kierowanych do placówek medycznych.

Nr 15, Styczeń 2021

Nr 15, Styczeń 2021
Dostępny w wersji elektronicznej