Projekt ustawy o zawodzie farmaceuty – jakie nowe obowiązki dla kierowników aptek

Marta Bogusiak

Autor: Marta Bogusiak

Dodano: 19 czerwca 2020
Realizacja e-recepty

W Sejmie trwają prace nad projektem ustawy o zawodzie farmaceuty. Zgodnie z założeniami, farmaceuci jako przedstawiciele zawodu medycznego zyskają chronioną prawnie samodzielność przy wykonywaniu czynności fachowych. Będą mogli również sprawować opiekę farmaceutyczną oraz świadczyć bogaty zakres usług farmaceutycznych.

Jeśli nie masz jeszcze dostępu, załóż konto! Co otrzymasz?

  • regularne wydania magazynu zawierające porady prawne i podpowiedzi w kontekście aktualnych problemów z prowadzeniem apteki,
  • gotowe wzory postępowania w najbardziej newralgicznych aspektach refundacji i kontroli,
  • dostęp do strony www.prawowaptece.pl, gdzie znajdziesz elektroniczne wersje papierowych wydań oraz porady i komentarze ekspertów,
  • branżowy e-letter z aktualnościami i poradami,
  • wsparcie ekspertów w bieżących problemach z zakresu prawa - wystarczy napisać maila lub nagrać swoje pytanie na pocztę głosową 24/7 h!
Sprawdź ofertę »
       
               

Adres e-mail lub login:

Hasło

Nie pamiętam hasła
Marta Bogusiak

Autor: Marta Bogusiak

radca prawny przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Łodzi. Od 2008 r. współpracuje z Kancelarią Fortak & Karasiński, zajmuje się głównie obsługą prawną podmiotów wykonujących działalność leczniczą. Ma wszechstronną wiedzę i bogate doświadczenie w zakresie prawa medycznego, w tym w zakresie kontraktowania świadczeń i współpracy z NFZ. Jest autorem i współautorem licznych publikacji oraz szkoleń kierowanych do placówek medycznych.

Nr 13 Listopad 2020

Nr 13 Listopad 2020
Dostępny w wersji elektronicznej