Jak apteka weryfikuje autentyczność leku

Dominika Tykwińska-Rutkowska

Autor: Dominika Tykwińska-Rutkowska

Dodano: 27 listopada 2019
Weryfikacja autentyczności leku

W przypadku podejrzenia sfałszowania leku lub naruszenia jego opakowania istnieje obowiązek powstrzymania się od wydania leku pacjentowi. Sprawdź, jak prawidłowo należy dokonać weryfikacji autentyczności leku oraz kiedy wycofać identyfikator produktu. Obowiązki kierownika apteki są bowiem w tym względzie wielopłaszczyznowe. 

Jeśli nie masz jeszcze dostępu, załóż konto! Co otrzymasz?

  • regularne wydania magazynu zawierające porady prawne i podpowiedzi w kontekście aktualnych problemów z prowadzeniem apteki,
  • gotowe wzory postępowania w najbardziej newralgicznych aspektach refundacji i kontroli,
  • dostęp do strony www.prawowaptece.pl, gdzie znajdziesz elektroniczne wersje papierowych wydań oraz porady i komentarze ekspertów,
  • branżowy e-letter z aktualnościami i poradami,
  • wsparcie ekspertów w bieżących problemach z zakresu prawa - wystarczy napisać maila lub nagrać swoje pytanie na pocztę głosową 24/7 h!
Sprawdź ofertę »
       
               

Adres e-mail lub login:

Hasło

Nie pamiętam hasła
Dominika Tykwińska-Rutkowska

Autor: Dominika Tykwińska-Rutkowska

Doktor nauk prawnych, wykładowca akademicki, specjalista z zakresu prawa administracyjnego. W kręgu jej zainteresowań znajdują się problemy prawa ochrony zdrowia, dostępu do informacji publicznej, ochrony danych osobowych. Autorka kilkudziesięciu publikacji naukowych m.in. monografii pt. Transplantacja. Studium z prawa administracyjnego, licznych rozdziałów, artykułów i glos.

Nr 15, Styczeń 2021

Nr 15, Styczeń 2021
Dostępny w wersji elektronicznej