Specjalizacja dla kierownika apteki – czy będzie obowiązkowa

Marzena Pytlarz-Pietraszko

Autor: Marzena Pytlarz-Pietraszko

Dodano: 14 października 2019
Elektroniczne certyfikaty GIF

Zapewnienie stałej obecności fachowej obsady personelu odpowiedzialnego za prowadzenie apteki, posiadającego niezbędne wykształcenie (tytuł farmaceuty) i doświadczenie zawodowe (staż pracy w aptece) ma na celu zapewnienie pacjentowi gwarancji bezpieczeństwa zdrowotnego podczas obrotu produktami leczniczymi i wyrobami medycznymi.  Stąd ustawa o zawodzie farmaceuty to jedna z najbardziej oczekiwanych przez środowisko regulacji. Sprawdź, jakie szykują się zmiany.

Jeśli nie masz jeszcze dostępu, załóż konto! Co otrzymasz?

  • regularne wydania magazynu zawierające porady prawne i podpowiedzi w kontekście aktualnych problemów z prowadzeniem apteki,
  • gotowe wzory postępowania w najbardziej newralgicznych aspektach refundacji i kontroli,
  • dostęp do strony www.prawowaptece.pl, gdzie znajdziesz elektroniczne wersje papierowych wydań oraz porady i komentarze ekspertów,
  • branżowy e-letter z aktualnościami i poradami,
  • wsparcie ekspertów w bieżących problemach z zakresu prawa - wystarczy napisać maila lub nagrać swoje pytanie na pocztę głosową 24/7 h!
Sprawdź ofertę »
       
               

Adres e-mail:

Hasło

Nie pamiętam hasła
Marzena Pytlarz-Pietraszko

Autor: Marzena Pytlarz-Pietraszko

Ukończyła aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Katowicach. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji oraz studiów podyplomowych „Prawa gospodarczego i handlowego" Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Uczestniczka studiów podyplomowych „Prawa medycznego i bioetyki" organizowanych na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Kierownik działu prawnego w Centrum Nowoczesnej Rehabilitacji i Opieki TriVita, właściciel PCC Legal.

Numer 54, kwiecień 2024 r.

Numer 54, kwiecień 2024 r.
Dostępny w wersji elektronicznej