Jakie usługi będzie mógł wykonywać farmaceuta w ramach opieki farmaceutycznej

Marta Bogusiak

Autor: Marta Bogusiak

Dodano: 21 sierpnia 2020
opieka farmaceutyczna

Projekt ustawy o zawodzie farmaceuty wprowadza do polskiego porządku prawnego instytucję opieki farmaceutycznej. Na jej podstawie działalność prowadzona w aptekach zostanie rozszerzona, a farmaceuci zyskają nowe uprawnienia zawodowe, które przyczynią się do podniesienia rangi zawodu. Jest również szansa na wzmocnienie współpracy pomiędzy przedstawicielami zawodów medycznych.

Jeśli nie masz jeszcze dostępu, załóż konto! Co otrzymasz?

  • regularne wydania magazynu zawierające porady prawne i podpowiedzi w kontekście aktualnych problemów z prowadzeniem apteki,
  • gotowe wzory postępowania w najbardziej newralgicznych aspektach refundacji i kontroli,
  • dostęp do strony www.prawowaptece.pl, gdzie znajdziesz elektroniczne wersje papierowych wydań oraz porady i komentarze ekspertów,
  • branżowy e-letter z aktualnościami i poradami,
  • wsparcie ekspertów w bieżących problemach z zakresu prawa - wystarczy napisać maila lub nagrać swoje pytanie na pocztę głosową 24/7 h!
Sprawdź ofertę »
       
               

Adres e-mail lub login:

Hasło

Nie pamiętam hasła
Marta Bogusiak

Autor: Marta Bogusiak

radca prawny przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Łodzi. Od 2008 r. współpracuje z Kancelarią Fortak & Karasiński, zajmuje się głównie obsługą prawną podmiotów wykonujących działalność leczniczą. Ma wszechstronną wiedzę i bogate doświadczenie w zakresie prawa medycznego, w tym w zakresie kontraktowania świadczeń i współpracy z NFZ. Jest autorem i współautorem licznych publikacji oraz szkoleń kierowanych do placówek medycznych.

Nr 11 Wrzesień 2020

Nr 11 Wrzesień 2020
Dostępny w wersji elektronicznej