RODO w aptece – poznaj 8 najważniejszych pytań i odpowiedzi

Agnieszka Sztuwe

Autor: Agnieszka Sztuwe

Dodano: 22 stycznia 2021
RODO w aptece

Nie ulega wątpliwości, że podmiot prowadzący aptekę i przetwarzający w związku z tym dane osobowe jest administratorem tych danych. To zaś oznacza obowiązek realizowania wymogów wskazanych w przepisach RODO. Nie sposób przedstawić wyczerpująco każdy z tych obowiązków w jednym artykule. Dlatego też koncentrujemy się na wybranych zagadnieniach związanych z przetwarzaniem danych osobowych w aptece.

Jeśli nie masz jeszcze dostępu, załóż konto! Co otrzymasz?

  • regularne wydania magazynu zawierające porady prawne i podpowiedzi w kontekście aktualnych problemów z prowadzeniem apteki,
  • gotowe wzory postępowania w najbardziej newralgicznych aspektach refundacji i kontroli,
  • dostęp do strony www.prawowaptece.pl, gdzie znajdziesz elektroniczne wersje papierowych wydań oraz porady i komentarze ekspertów,
  • branżowy e-letter z aktualnościami i poradami,
  • wsparcie ekspertów w bieżących problemach z zakresu prawa - wystarczy napisać maila lub nagrać swoje pytanie na pocztę głosową 24/7 h!
Sprawdź ofertę »
       
               

Adres e-mail lub login:

Hasło

Nie pamiętam hasła
Agnieszka Sztuwe

Autor: Agnieszka Sztuwe

Radca prawny Kancelarii Naworska Marszałek sp.k. w Toruniu. W praktyce zawodowej zajmuje się obsługą przedsiębiorców, przede wszystkim w zakresie ochrony danych osobowych (z uwzględnieniem RODO). Interesuje się ponadto prawem autorskim, prawem własności przemysłowej. Obsługuje Rolnicze Grupy Producenckie przed organami administracji państwowej. Jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu (2013). Podczas studiów odbywała praktyki w renomowanych, międzynarodowych kancelariach w Warszawie.

Nr 17, Marzec 2021

Nr 17, Marzec 2021
Dostępny w wersji elektronicznej