Kontrole NFZ według nowych zasad – przedmiot i przebieg kontroli

Marzena Pytlarz

Autor: Marzena Pytlarz

Dodano: 14 października 2019
NIK o systemie monitorowania niepożądanych działań leków

Zawarcie jakiejkolwiek umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia, której realizacja skutkuje wydatkowaniem środków publicznych, może być weryfikowane. W tym celu prowadzone są kontrole. Dotyczy to również aptek. Sprawdź, co może być poddane kontroli według nowych przepisów. 

Jeśli nie masz jeszcze dostępu, załóż konto! Co otrzymasz?

  • regularne wydania magazynu zawierające porady prawne i podpowiedzi w kontekście aktualnych problemów z prowadzeniem apteki,
  • gotowe wzory postępowania w najbardziej newralgicznych aspektach refundacji i kontroli,
  • dostęp do strony www.prawowaptece.pl, gdzie znajdziesz elektroniczne wersje papierowych wydań oraz porady i komentarze ekspertów,
  • branżowy e-letter z aktualnościami i poradami,
  • wsparcie ekspertów w bieżących problemach z zakresu prawa - wystarczy napisać maila lub nagrać swoje pytanie na pocztę głosową 24/7 h!
Sprawdź ofertę »
       
               

Adres e-mail lub login:

Hasło

Nie pamiętam hasła
Marzena Pytlarz

Autor: Marzena Pytlarz

Ukończyła aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Katowicach. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji oraz studiów podyplomowych „Prawa gospodarczego i handlowego" Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Uczestniczka studiów podyplomowych „Prawa medycznego i bioetyki" organizowanych na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Kierownik działu prawnego w Centrum Nowoczesnej Rehabilitacji i Opieki TriVita, właściciel PCC Legal.
Słowa kluczowe:
kontrola NFZkontroleNFZ

Nr 17, Marzec 2021

Nr 17, Marzec 2021
Dostępny w wersji elektronicznej